Ilmoittautuminen



Kevätkaudelle 2023 ilmoittautuminen alkaa 19.12.2022

 

Kevätkaudelle aukeaa jonkin verran vapaita paikkoja 19.12. 
Vapaita paikkoja löytyy kaiken ikäisille.

Ryhmät tulevat näkyviin nettisivuillemme ja jäsenrekisteriin viikon 50 aikana.

 

Luethan maksuehdot läpi ennen ilmoittautumista. Ilmoittautumalla ryhmään, hyväksyt maksuehdot! Maksuehdot löydät täältä

 

JÄSENREKISTERIIN 

 

KAUDEN 2022-2023 RYHMÄT:

Syyskausi alkaa viikolla 35  / Kevätkausi alkaa viikolla 2

 

Harrasteryhmät uusille jäsenille

(Nämä ryhmät sopivat voimistelun aloittaville. Ilmoittautuminen jäsenrekisterissä)

 

Maanantai

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v klo 16:30-17:30

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v klo 17:30-18:30

Harrastevoimistelu seka 8-9v klo 19:00-20:00
 

Tiistai

Harrastevoimistelu tytöt 4-5v klo 16:30-17:30

Harrastevoimistelu tytöt 7-8v klo 16:30-17:30

Harrastevoimistelu tytöt 7-8v klo 17:30-18:30

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v klo 18:00-19:00

Harrastevoimistelu tytöt 12-14v klo 19:00-20:00

 

Keskiviikko:

Harrastevoimistelu tytöt 5-6v klo 18:00-19:00

Harrastevoimistelu tytöt 8-9v klo 18:30-19:30

Flikkejä ja voltteja lisäharjoitukset klo 19:00-20:00

Harrastevoimistelu (tytöt+pojat) 10-13v klo 17:00-18:00 NASTOLA / Pajulahti

Harrastevoimistelu (tytöt+pojat) 7-9v klo 18:00-19:00  NASTOLA / Pajulahti

 

Torstai:

Harrastevoimistelu pojat 9-12v klo 16:00-17:00

Harrastevoimistelu pojat 6-8v klo 17:00-18:00

Harrastevoimistelu tytöt 10-12v klo 17:30-18:30

Harrastevoimistelu tytöt 15-17v klo 18:30-19:30

Seniorit klo 10:30-11:30 

 

Sunnuntai:

Harrastevoimistelu pojat 4-6v 17:00-18:00

Harrastevoimistelu tytöt 5-6v klo 16:00-17:00

Harrastevoimistelu tytöt 9-11v klo 15:00-16:00

 

PERHERYHMÄT

 

Lauantai:

Perhetemppuilu - taaperot klo 9:30-10:30

Perhetemppuilu - 3v+ lapset  klo 10:30-12:00

(Perhe voi päättää kumpaan ryhmään tulevat useamman lapsen kanssa) 
Ryhmiin myös kertamaksulla, 5€/kerta/lapsi.  Tervetuloa kokeilemaan!

 

AIKUISET
 

Torstai

Seniorit klo 10:30-11:30

Aikuisten alkeet 18-19:30

Aikusten jatkoryhmä 19:30-21:00


 

Harrastevoimistelun JATKORYHMÄT

 

Maanantai:

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v Ma 16.30-17.30 

Harrastevoimistelu tytöt 8-9v Ma 18:00-19:00

 

Tiistai:

Harrastevoimistelu seka 4-5v Ti 16:30 -17.30 

Harrastevoimistelu tytöt 10-12v Ti 17:00-18:00 

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v  Ti 18:00 -19:00   

 

Keskiviikko:

Harrastevoimistelu tytöt 13-16v Ke 16.00-17.00  

Harrastevoimistelu tytöt 10-12v Ke 16.00-17.00 

Harrastevoimistelu tytöt 6-7v Ke 16.30-17.30  

Harrastevoimistelu tytöt 5-6v Ke 17:30-18:30  

Harrastevoimistelu tytöt 8-9v Ke 18:30-19:30 

 

Torstai: 

Harrastevoimistelu pojat 9-12v To 16:00-17:00 

Harrastevoimistelu pojat 6-8v To 17:00-18:00 

 

Pronssi-, Hopea- ja Kultaryhmät 

( Vain merkin suorittaneille voimistelijoille)
 

Maanantai:

Pronssiryhmä 9-11v  Ma 17.00-18:00 

Pronssiryhmä 11-12v  Ma 19.00-20.00  

Hopearyhmä 12-14v Ma 18:30-19:30 

Kultaryhmä 13-16v Ma 16.00-17.00 

Kultaryhmä 8-12v Ma 17:30-18:30

Kultaryhmä 8-12v Ma 18:30-19:30 

 

Tiistai:

Hopearyhmä 7-9v Ti 17:30-18:30 

Hopearyhmä 10-12v Ti 18:30-19:30 

 

Keskiviikko:

Hopearyhmä 10-12v Ke 17:00-18:00 

 

Torstai: 

Pronssiryhmä 6-8v To 16:30-17:30