Ilmoittautuminen



Kevätkaudelle 2022 ilmoittautuminen:

 

Luethan muuttuneet maksuehdot läpi ennen ilmoittautumista. Ilmoittautumalla ryhmään, hyväksyt maksuehdot! Maksuehdot löydät täältä

 

Tarkista onko sopivassa ryhmässä tilaa tästä

 

JÄSENREKISTERIIN 

 

KAUDEN 2021-2022 RYHMÄT:

Kevät kausi alkaa vko 1. 

Tärkeät päivämäärät 2021-2022

Kevät kaudella pääsemme takaisin salillemme mustankallion tunneliin! OSOITE Tunnelikatu 3.   

 

Harrastevoimistelu tytöt

 

Tiistai:

Harrastevoimistelu tytöt 2011-2008 Ti 16:00-17:00 Jennifer +

Harrastevoimistelu tytöt 2012-2011 Ti 16:30-17:30 Lotta ja Pinja

Harrastevoimistelu tytöt 2014-2013 Ti 18:30-19:30 Lotta ja Pinja 

Harrastevoimistelu tytöt 2016-2015 Ti 18:30-19:30 Jasmin 

 

Keskiviikko:

Harrastevoimistelu tytöt 2016-2015 Ke 16.30-17.30 Tuuli ja Venla 

Harrastevoimistelu tytöt 2012-2011 Ke 17.30-18.30 Tuuli ja Venla 

Harrastevoimistelu tytöt 2014-2013 Ke 18.00-19.00 Lotta ja Pinja 

Harrastevoimistelu tytöt 2010-2008 Ke 18:30-19:30 Tuuli ja Venla 

Harrastevoimistelu tytöt 2010-2008 Ke 19:00-20:00 Lotta ja Pinja 

 

Torstai:

Harrastevoimistelu tytöt 2010-2009 To 16:00-17.00 Oona +

Harrastevoimistelu tytöt 2012-2011 To 17.00-18.00 Oona +

 

Lauantai:

Harrastevoimistelu tytöt 2013-2012 La 10.00-11.00 Saana 

 

Sunnuntai:

Harrastevoimistelu tytöt 2014-2012 Su 15.00-16.00 Wilma +

Harrastevoimistelu tytöt 2014-2012 Su 16:00-17:00 Wilma +

 

Harrastevoimistelu pojat

 

Tiistai:

Harrastevoimistelu pojat 2014-2013 Ti 16:30 -17.30 Tuuli ja Oona  


 

Harrastevoimistelu sekaryhmät

 

Maanantai:

Harrastevoimistelu sekaryhmä 2017-2016 Ma 16.30-17.30 Iina ja Elli 

Tiistai: 

Harrastevoimistelu sekaryhmä 2016-2015 Ti 17:30-18:30 Lotta ja Pinja 

Keskiviikko:

Voltti/flikki lisätreeni sekaryhmä 2014-2005 Ke 19:00-20:00 Mona ja Wilma

 

Joukkuevoimistelu 

 

Tiistai

Joukkuevoimistelu 7-12v  Ti 16:30-18:00 ( Teinintie 4, Kristillisen koulun sali) Tiia 

 

Freegym

 

NASTOLASSA:

Pajulahden sekaryhmä 7-9-vuotiaat  KE 18:00-19:00   
Pajulahden sekaryhmä 10-13-vuotiaat  KE 17:00-18:00  

 

 

Pronssi, Hopea ja Kultaryhmät

( Vain merkin suorittaneille, vanhoille voimistelijoille)

 

Maanantai:

Pronssiryhmä 2014-2016 Ma 17.30-18:30 Oona H ja Elli

Hopearyhmä 2015-2012 Ma 16.30-17.30 Nea A ja Mette 

Kultaryhmä 2012-2010 Ma 17.30-18.30 Nea A ja Mette 

 

Tiistai:

Pronssiryhmä 2009-2005 Ti 17:00-18:00 Jennifer + 

Pronssiryhmä 2013-2010 Ti 17.30-18.30 Tuuli ja Oona 

Hopearyhmä 2011-2010 Ti 18:30-19:30 Tuuli ja Oona  

 

Keskiviikko:

Pronssiryhmä 2013-2010 Ke 17.00-18.00 Lotta ja Pinja 

Hopearyhmä 2009-2006 Ke 18:00-19:00 Mona ja Wilma 

Kultaryhmä 2009-2004 Ke 17:00-18:00 Mona ja Wilma 

 

 

Aikuiset

 

Torstai:

Aikuisten alkeisryhmä To 18.00-19.30 Tuukka

Aikuisten edistynyt ryhmä To 19.30-21.00 Tuukka